KOMENTÁŘE OPLÁCÍM KAŽDÉMU POKUD NAPÍŠETE ADRESU ATD...
TEN KDO NAPÍŠE OPLAŤ ATD.. TAK MAŽU!
OBJEDNEJ SI ZDE nebo na facebooku.

Duben 2011

Delinkaa píše...

30. dubna 2011 v 18:16 | Delinkaa ♥ | 
Ahoj prosímvás článek přidám až v pondělí protože nemám čas ale jinak užíjte si 1.-MÁJE ahoj!

=( Deli píše...

27. dubna 2011 v 17:19 | Delinkaa ♥ | 
Ahoj tak je mi moc líto že nic NEKOMENTUJETE =(.
Každý den přečte aspoň 1 článek 12 lidí (více článků) ale komentovat to né že?!
Prosím komentujte nebo jsou moje články nezajmavé?Řekněte mi tady pod tento článek připomínky abych se zlepšila nebo naopak něco o mém blogu napište.

5Angels

27. dubna 2011 v 16:59 | Delinkaa ♥ |  Novinky (5A)

Je mi to líto ale pokud uvidím stejně zpracovaný článek na vašem blogu HLÁSÍM ADMINOVI!!! Omlouvám se ale je to můj nápad takže tam můžete dát odkaz na tento článek. DĚKUJU ZA POCHOPENÍ.

ZDROJÍK textu : www.5angels.cz

O skupině 5Angels

Dívčí skupina 5angels je o tanci, energii a radosti ze zpívání. Chceme vás potěšit rytmy disco a R'n'B, které vás rozhodně nenechají sedět v klidu. Pěveckou a taneční skupinu 5angels tvoří pět krásných andílků. Holky se skvěle doplňují a zpěv i tanec si náramně užívají. Pokud vás zajímají další podrobnosti, prohlédněte si osobní stránku každého z andílků:

Angelina z 5Angels

Biografie

Angelina se narodila 21. 01. 2000 ve znamení vodnáře. Mezi hlavní záliby patří herectví, tanec, zpěv, lyžování, tenis, plavání a kolo. Od dětství se věnuje točení reklamních spotů, focení a účastem na módních přehlídkách. Reklamy ve kterých účinkovala běží po celém světě. Věnuje se zpěvu, hraje na violoncello a klavír. Milá, usměvavá a pohodová holka.

Nikola z 5Angels

26. dubna 2011

Biografie

Nikola se narodila 24. 9. 1998 ve znamení vah. Od svých 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým během následujících 4 let projela kus světa. V té době již vystupovala v televizních pořadech Kouzelná škola s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Vystupovala i v zábavném pořadu baviče Zdenka Izera na TV Prima a v dalších zábavných pořadech. 3 roky byla členkou AT studio DOMINO Praha. S Dominem se stala mistryní České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy i v sólových vystoupeních, kdy na Mistrovství světa v německé Bochumi byla třetí. Ve skupině platí za velkého smíška co rozesměje a pusu nikdy nezavře.

Míša z 5Angels

26. dubna 2011

Biografie

Míša se narodila 6. 8. 1997 ve znamení Lva. Ráda zpívá, tančí, hraje na housle a klavír, jezdí na snowboardu, bruslí a jezdí na kole. Míša se od 5ti let aktivně věnuje aerobiku, kde dosáhla spoustu úspěchů. Získala tituly Miss aerobik junior a Miss junior.Prošla přípravou gymnastiky, dále pak sborový zpěv, hra na hudební nástroje. Usměvavá holka do nepohody.

Vendy z 5Angels

Biografie

Vendy se narodila 27. 7. 1997 ve znamení Lva. Vendy od 3 let navštěvovala gymnastiku v oddíle Motorlet Praha. V roce 2004 se přihlásila na výrazový tanec do "hot shenose dance studio". Prošla baletní přípravou. V roce 2006 přestoupila do tanečního studia FANTASY DC, kde byla přijata do závodní třídy. Věnuje se zpěvu. Milá holka s velkým srdcem.

Tereza z 5Angels

26. dubna 2011

Biografie

Narodila 4. 6. 2000 ve znamení blížence. 4 roky aktivně tancovala v AT Studio Domino Praha se kterým dosáhla mnoha úspěchů. Získala tituly na mistrovství světa, evropa, ČR a Prahy v street dance formacích. Mezi největší osobní úspěchy patří 12. místo v sólech na mistrovství světa 2009. Věnuje se zpěvu a hře na klavír. Správná a usměvavá holka co nezkazí žádnou zábavu.Ještě jednou: NEKOPČIT!!!

Diamond cats ♥

26. dubna 2011 v 15:51 | Delinkaa ♥ |  Novinky (DC)
Je mi to líto ale pokud uvidím stejně zpracovaný článek na některém blogu HLÁSÍM ADMINOVI!!!!!
Je to můj nápad takže to nekopírujte.
Děkuji a omlouvám se.

"Diamond cats" je dívčí pěvěcko-taneční skupina skládající se z podstatné většiny bývalého obsazení skupiny 5angels - Nikol Šneiderové, Týny Šlingrové a Kristýny Peckové. Dívkám je od 9 do 11 let a mají za sebou již řadu společenských a televizních vystoupení, např. na finálovém večeru vyhlášení vítěze novácké soutěže X-Factor.
Navzdory komerčnímu i hudebnímu úspěchu, postihl skupinu v létě 2009 vnitřní konflikt a došlo k ukončení spolupráce s tehdejším manažerem. Holky ale tanec i zpívání moc baví a proto to nevzdaly a rozhodly se přibrat k sobě další kamarádku - Hanču Hladíkovou a pokračovat dále pod novým názvem "diamond cats".
První singl této skupiny nese název ,,One, two step" a určitě nenechá nikoho v klidu. "Diamond cats" pracují pod vedením nejlepších tanečních lektorů Dance Academy Prague - Yemi AD a pod hudebním vedením skvělé producentky Nikol Davídkové, která je zároveň skladatelkou, textařkou a klíčovou osobností pro produkci každé písničky a její vokální aranže. Její pečlivá a neúnavná snaha pohrát si i s nejmenším detailem a nezměrná muzikální nápaditost dělá z písniček pravé "diamanty".
"Diamond cats" vám přinesou žhavá vystoupení v rytmech R'n'B a disko plné tance, zpěvu a energie .


tynka

Týnka Šlingrová

Zájmy: hudba, tanec, muzikály
Oblíbená hudba: Cascada, Ashley Tisdale, Michal David a Lucka Vondráčková
Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě, a možnosti předvádět se. Proto ve svých 3,5 letech začala navštěvovat zakladní taneční klub ATS Domino Praha. O rok později již tancovala na soutěžích vyhlášených ČMTO. Díky svému vztahu k tanci si začala sbírat i své první úspěchy založené na pomoci trenérek jmenovaného klubu. Ve svých 7 letech tak měla možnost mít na svém krku medaili Mistra Světa, Evropy, České republiky a Čech ve street show formací. O rok pozdějibyla 5. na Mistrovství České republiky v duech. Ve svých 5 letech také fotila pro katalog hraček firmy Eppe.
Poté se jí naskytla příležitost tančit a zpívat ve skupině 5angels a této příležitosti využila. Později přestoupila pod vedení manažerů skupiny diamond cats
Mini dotazník:
•Datum narození: 9.3.2000 (10 let)
•Znamení zvěrokruhu: Ryby
•Oblíbené jídlo: Kuřecí řízek a krokety.
niki

Nikol Šneiderová

Zájmy: zpěv, tanec, kreslení
Oblíbená hudba: Pink, Lucka Vondráčková, Hannah Montana, Cascada
Nikču vždy moc bavilo tancování, a proto chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala tancovat ve výběrovém týmu ATS Domino Praha, se kterým soutěžila na závodech a získala mnoho medailí jak v sólech, tak i ve formacích. Mezi ty nejvzácnější patří zlato z mistrovství ČR, Čech a Prahy a stříbro z mistrovství Evropy, které získala s disco show formací.
Od roku 2007 Niki působila ve skupině 5angels, ale po ukončení spolupráce se rozhodla pro skupinu diamond cats.
Ráda by se ještě naučila hrát na klávesy, s čímž jí pomáhá paní učitelka Nikol Davídková.
Mini dotazník:
•Datum narození: 7. 8.1998 (11 let)
•Znamení zvěrokruhu: Lev
•Sourozenec: O minutu starší brácha - dvojče Filip.
•Oblíbená zvířata: Koně, psi a delfíni.
•Oblíbené jídlo: Svíčkovka od mamči, buchtičky se šodó a čína.


hanka

Hana Hladíková

Zájmy: tanec (hlavně hip-hop), zpěv, kytara, příroda (voda, hory), výrobky z korálků a jiné
Oblíbená hudba: hip-hop, folk, rock, Chinaski, Divokej Bill…
Hana původně začala ve folkórním souboru Lučinka, kde působila 3 roky. Poté absolvovala jednoroční základní taneční kurz ATS Domino Praha, odkud se dostala do soutěžního tanečního týmu ATS Domino Praha HIP HOP, kde působila 3 roky. Od září 2009 je společně s Týnkou, Kristýnkou a Niki jednou ze zakládajících členek skupiny diamond cats.
Mimo to hraje na flétnu, klavír, kytaru a sólově zpívá.
Mezi její největší úspěchy patří dvě první a jedno druhé místo v pěvecké soutěži Butovický zvoneček, třetí místo na Mistrovství ČR v taneční kategorii "Produkce" s choreografií "Potápěči,třeste se…". Je vítězkou celorepublikového kola na Mistrovství ČR ve street show formací s choreografií "Hop shop" pod vedením skvělých trenérek a choreografek Andy a Lucky Svobodových, s níž byli následně nominováni na soutěž Taneční skupina roku. Jedním z úspěchů poslední doby je také role v muzikálu "Cikáni jdou do nebe" v Divadle bez Zábradlí.
Mini dotazník:
•Datum narození: 24.4.1999 (11 let)
•Znamení zvěrokruhu: Býk
•Sourozenec: Mladší bráška Lukášek.
•Oblíbené jídlo: Špagety, bramborák.


kiki

Kristýna Pecková

Zájmy: zpěv,tanec
Oblíbená hudba: Hannah Montana, Ashley Tisdale, Pink, Pussy Cats Dolls
Kristýna v 5,5 letech začala tancovat v ATS Domino Praha. Po roce byla zařazena do výběrového týmu kde pod vedením Ivy Bičišťové získala mnoho medailí. V disco show formacích posbírala zlato jako mistryně Prahy, Čech, České republiky i Evropy. Mezi nejvzácnější řadí zlato z mistrovství Světa. Úspěch měla i v malé disco skupince a v sólových soutěžích.
Na podzim 2007 byla u zrodu skupiny 5angels, kde působila až do srpna 2009. Od září 2009 je jednou ze zakládajících členek skupiny diamond cats. Ve volném čase se ráda učí hře na klávesy a jízdě na koni. Domácím mazlíčkem je jorkšírek Lari a želva Julča.Velmi jí láká i herectví. Loni byla poprvé na letní herecké škole a letos už se tam znovu moc těší.
Mini dotazník:
•Datum narození: 5.3.1999 (11 let), Praha - Podolí
•Znamení zvěrokruhu: Ryby
•Sourozenec: Mladší sestra Kateřina.
•Oblíbené jídlo: Čína, borůvkové knedlíky.


Zdrojík textu: www.diamondcats.cz ALKE POZOR JE TO ZE STARÝCH STRÁNEK!Přidám i info z nových.

Veselé VELIKONOCE!

25. dubna 2011 v 10:26 | Delinkaa ♥ | 
Všem fanouškům přeji Veselé Velikonoce!

5Angels-Olomouc a Praha

24. dubna 2011 v 15:32 | Delinkaa ♥ |  Novinky (5A)
POZOR!!! Nevím kde sem tuhle fotenku našla ale jestli je vaše tak napište do komentů a já sem dám zdroj!

A taky Praha!
zdrojík: facebook Merry Christmas

JEDETE NĚKAM???Jestli ano tak nezapomeňte hlasovat v anketě! =)

Chvíli strpení!

24. dubna 2011 v 14:43 | Delinkaa ♥ |  Blog
Já vím že tenhle blogísek není nic moc ale jedna moc milá holka Nika mi dělá dess a upraví i MENU takže prosím chvíli strpení a doufám že se vám moje články líbí a nebojte tenhle blog bude parádnější a parádnější :-).Nudila jsem se tak sem trošilililinku upravila fotku protože sem neměla čas moc sem jí neupravila.A ještě video které je z pohádky Kouzla Králů a ta písnička se mi zalíbila.

ex-DBD

Tento blog se teprve rozjíždí ♥.


HISTORIE 5Angels a Diamond cats

23. dubna 2011 v 10:46 | Delinkaa ♥ |  Novinky (EX)

Dívčí skupina 5Angels byla cca v roce 2007 založena manažerem Michalem Mertlem který do ní vzal svou dceru Nikolu Mertlovou a potom vzal ještě její kamarádky z ATS Domino Týnku Šlingrovou,Niki Šneidrovou,Terku Procházkovou a Kiku Peckovou.Skladatelka skupiny Nikol Davídková složila s ostatními velkou řádku hitů např. Dětská láska,Když se zdá,Soused atd atd.Skupina šlapala dál a dál a získávala si stále více a více fanoušků.
Asi po roce se rozhodla kvůli tanci odejít ze skupiny Tess Procházková.Na konkurzu byla vybrána Diana Káhleová.
Skupina šla ještě líp vydali i svou vlastní desku s názvem 5Angels ale stalo se něco hrozného.Dianka se rozhodla odejít protože se chtěla věnovat baletu.Místo ní přišla Hanča Hladíková která byla ve skupině jen měsíc protože.....
V srpnu 2009 se stalo to nejhorší co mohlo být Michal Mertl vyhodil ze skupiny Niki,Týnku,Kristýnku a Hanču a místo nich tam dal Angee,Míšu,Vendy a Tess.
Niki,Hanča,Týnka a Kiki si založili novou skupinu která se jmenuje Diamond cats a 5Angels taky jedou dál.
5Angels holky mi nevadí jen mi vadí Mertl.

KOPČI SE ZDROJEM A S OBRÁZKEM!!! A jestli tenhle článek najdu někde bez mojeho zdroje hlásím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niki a Kristýnka a ještě jednou Niki

23. dubna 2011 v 10:29 | Delinkaa ♥ |  Novinky (DC)
Ahoj všichni,rozhodla jsem se napsat něco o Niki a Kiki protože mě to fakt překvapilo.


Tady to máte našla jsem tuhle fotečku na nikol-sneiderova.blog.cz ale ve videjku jsem si toho všimla.

A tuhle fotečku jsem našla na blogu www.mw-diamondcats.blog.cz Chudáček Niki =(

Ahoj =)

19. dubna 2011 v 19:04 | Delinkaa ♥ | 
Ahoj moje přezdívka je Delinkaa ♥ a proto se tady s ní budu podepisovat.Velice mám ráda dívčí skupiny a proto jsem si o nich udělala blogísek ♥.Jsem nováček takže ještě nevím co a jak ale určitě to zvládnu a doufám že se vám tu b ude líbít tak pápá.